קורס רענון נהיגה
קורס נהיגה נכונה בסיסי
קורס נהיגה נכונה נוסף
אודות הקורסים
אודות הקורסים
קורס רענון נהיגה
קורס נהיגה נכונה בסיסי
קורס נהיגה נכונה יעודי

הרשמה לקורס נהיגה נכונה בסיסי

קיבלת זימון לקורס? - הרשם עכשיו! מספר המקומות מוגבל.

לתשומת ליבך, אי ביצוע הקורס במועד עלול לגרום להתליית רשיון הנהיגה על פי התקנות.

בהתאם לתקנה 549 א' לתקנות, קורס נהיגה נכונה בסיסי מיועד לנהגים אשר לחובתם נרשמו בתקופת הצבירה, כהגדרתה של תקופה זו בתקנה 547 לתקנות, החל מ-12 נקודות ועד 22 נקודות (כולל), בהתאם לשיטת הניקוד וסוגי העבירות המפורטות בתוספת השישית לתקנות ומטרתו לרענן את הידע של הנהגים ביחס להתנהגות נסיעה בכביש.

אי ביצוע קורס נהיגה נכונה בסיסי במועד יביא לשלילת רישיון הנהיגה.

הקורסים מתקיימים במתכונת של שני מפגשי בוקר, בין השעות 8:00-14:00
או שלושה מפגשי ערב, בין השעות 17:00-21:00.
עלות השתתפות בקורס הינה 214 ש"ח (באילת 181 ש"ח ) כולל מע"מ.

סוג קורס יישוב חודש שעות לימוד
מס' קורס עיר מכללה/בית הספר תאריכים יום שעות הלימוד
1601824 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
22/05/2016
24/05/2016
29/05/2016
א'
ג'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601933 אופקים עמל רב תחומי, רחוב הטייסים 1
15/06/2016
16/06/2016
19/06/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601837 אילת תיכון בגין, רחוב האיצטדיון
05/06/2016
06/06/2016
07/06/2016
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601677 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
18/05/2016
19/05/2016
22/05/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601678 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
18/05/2016
19/05/2016
22/05/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601945 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
06/06/2016
07/06/2016
08/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601947 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
14/06/2016
15/06/2016
16/06/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601953 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601937 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
08/06/2016
19/06/2016
26/06/2016
ד'
א'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601938 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
08/06/2016
19/06/2016
26/06/2016
ד'
א'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601941 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
20/06/2016
21/06/2016
22/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601834 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
29/05/2016
30/05/2016
31/05/2016
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602051 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
06/06/2016
07/06/2016
14/06/2016
ב'
ג'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602052 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
15/06/2016
19/06/2016
21/06/2016
ד'
א'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602055 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
22/06/2016
23/06/2016
26/06/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602056 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
22/06/2016
23/06/2016
26/06/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601924 באר שבע בוקר באר שבע - המכללה הטכנולוגית להנדסה עמל, מבצע יואב 5
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601962 בית שמש בי"ס אמית דביר, רחוב עלית הנוער 2
07/06/2016
08/06/2016
09/06/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601928 דימונה עמל, שדרות בן גוריון 1
20/06/2016
21/06/2016
22/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601639 זמר חט"ב זמר (ביר אל סיכה), יישוב זמר
*קורס בערבית
18/05/2016
19/05/2016
22/05/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601980 זמר חט"ב זמר (ביר אל סיכה), יישוב זמר
*קורס בערבית
03/06/2016
10/06/2016
ו'
ו'
07:15-12:30
07:15-12:30

הרשמה
1601734 חיבה מרכז חיבה, הרב הרצוג 75 ירושלים (מול הגן הבוטני)
16/05/2016
17/05/2016
18/05/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601895 חיבה מרכז חיבה, הרב הרצוג 75 ירושלים (מול הגן הבוטני)
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601899 חיבה מרכז חיבה, הרב הרצוג 75 ירושלים (מול הגן הבוטני)
14/06/2016
15/06/2016
16/06/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601903 חיבה מרכז חיבה, הרב הרצוג 75 ירושלים (מול הגן הבוטני)
20/06/2016
21/06/2016
22/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601907 חיבה מרכז חיבה, הרב הרצוג 75 ירושלים (מול הגן הבוטני)
27/06/2016
28/06/2016
29/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602000 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
06/06/2016
07/06/2016
08/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602001 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
06/06/2016
07/06/2016
08/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602002 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
14/06/2016
15/06/2016
20/06/2016
ג'
ד'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601912 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
03/06/2016
10/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601916 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1602016 טבריה עמל רב תחומי, בר כוכבא
14/06/2016
15/06/2016
16/06/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601656 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
22/05/2016
24/05/2016
29/05/2016
א'
ג'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601657 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
22/05/2016
24/05/2016
29/05/2016
א'
ג'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601963 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
06/06/2016
07/06/2016
08/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601967 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
20/06/2016
21/06/2016
22/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601977 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601589 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
23/05/2016
24/05/2016
ב'
ג'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1601854 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
05/06/2016
07/06/2016
א'
ג'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1601855 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
05/06/2016
07/06/2016
א'
ג'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1601858 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
15/06/2016
16/06/2016
ד'
ה'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1601861 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
20/06/2016
22/06/2016
ב'
ד'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1601865 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
27/06/2016
29/06/2016
ב'
ד'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1601870 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
03/06/2016
10/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601871 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
03/06/2016
10/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601872 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601873 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601877 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
16/06/2016
22/06/2016
23/06/2016
ה'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602039 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
02/06/2016
05/06/2016
06/06/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602041 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
08/06/2016
09/06/2016
15/06/2016
ד'
ה'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602042 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
08/06/2016
09/06/2016
15/06/2016
ד'
ה'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602021 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
05/06/2016
06/06/2016
07/06/2016
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602024 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
08/06/2016
09/06/2016
19/06/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602028 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
20/06/2016
21/06/2016
22/06/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601827 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
18/05/2016
19/05/2016
22/05/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601830 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
23/05/2016
24/05/2016
29/05/2016
ב'
ג'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601987 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
03/06/2016
10/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601990 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601991 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
17/06/2016
24/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601993 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
14/06/2016
15/06/2016
16/06/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601995 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
20/06/2016
22/06/2016
ב'
ד'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1602008 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
07/06/2016
08/06/2016
09/06/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602009 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
07/06/2016
08/06/2016
09/06/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1602010 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
15/06/2016
16/06/2016
19/06/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601959 קרית מלאכי עמל, שדרות בן גוריון
14/06/2016
15/06/2016
16/06/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1601884 קרית שמונה דוד רזיאל 8, מתנ"ס ארתור פוקס
03/06/2016
10/06/2016
ו'
ו'
08:00-13:30
08:00-13:30

הרשמה
1601887 קרית שמונה דוד רזיאל 8, מתנ"ס ארתור פוקס
07/06/2016
08/06/2016
09/06/2016
ג'
ד'
ה'
16:30-20:30
16:30-20:30
16:30-20:30

הרשמה
  מפת האתר תקנון צור קשר  
בניית אתרים Signed by  
1