קורס רענון נהיגה
קורס נהיגה נכונה בסיסי
קורס נהיגה נכונה נוסף
אודות הקורסים
אודות הקורסים
קורס רענון נהיגה
קורס נהיגה נכונה בסיסי
קורס נהיגה נכונה יעודי

הרשמה לקורס נהיגה נכונה בסיסי

קיבלת זימון לקורס? - הרשם עכשיו! מספר המקומות מוגבל.

לתשומת ליבך, אי ביצוע הקורס במועד עלול לגרום להתליית רשיון הנהיגה על פי התקנות.

בהתאם לתקנה 549 א' לתקנות, קורס נהיגה נכונה בסיסי מיועד לנהגים אשר לחובתם נרשמו בתקופת הצבירה, כהגדרתה של תקופה זו בתקנה 547 לתקנות, החל מ-12 נקודות ועד 22 נקודות (כולל), בהתאם לשיטת הניקוד וסוגי העבירות המפורטות בתוספת השישית לתקנות ומטרתו לרענן את הידע של הנהגים ביחס להתנהגות נסיעה בכביש.

אי ביצוע קורס נהיגה נכונה בסיסי במועד יביא לשלילת רישיון הנהיגה.

הקורסים מתקיימים במתכונת של שני מפגשי בוקר, בין השעות 8:00-14:00
או שלושה מפגשי ערב, בין השעות 17:00-21:00.
עלות השתתפות בקורס הינה 214 ש"ח (באילת 181 ש"ח ) כולל מע"מ.

סוג קורס יישוב חודש שעות לימוד
מס' קורס עיר מכללה/בית הספר תאריכים יום שעות הלימוד
1603482 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
18/10/2016
19/10/2016
20/10/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603486 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
26/10/2016
27/10/2016
30/10/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603831 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
02/11/2016
03/11/2016
06/11/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603832 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
02/11/2016
03/11/2016
06/11/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603837 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
08/11/2016
09/11/2016
10/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603390 אופקים עמל רב תחומי, רחוב הטייסים 1
05/10/2016
06/10/2016
09/10/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603635 אילת תיכון בגין, רחוב האיצטדיון
27/11/2016
28/11/2016
29/11/2016
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603703 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603706 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
06/11/2016
07/11/2016
08/11/2016
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603708 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
10/11/2016
13/11/2016
14/11/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603713 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
04/11/2016
11/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603717 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב קדש 8 רובע א'
18/11/2016
25/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603689 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
02/11/2016
03/11/2016
06/11/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603692 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
07/11/2016
08/11/2016
09/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603693 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
07/11/2016
08/11/2016
09/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603695 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
10/11/2016
13/11/2016
14/11/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603699 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
15/11/2016
16/11/2016
17/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603669 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603670 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603673 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
06/11/2016
07/11/2016
08/11/2016
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603674 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
06/11/2016
07/11/2016
08/11/2016
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603678 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
09/11/2016
10/11/2016
13/11/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603681 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
15/11/2016
16/11/2016
17/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603662 באר שבע בוקר באר שבע - המכללה הטכנולוגית להנדסה עמל, מבצע יואב 5
04/11/2016
11/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603688 באר שבע בוקר באר שבע - המכללה הטכנולוגית להנדסה עמל, מבצע יואב 5
18/11/2016
25/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603429 בית שמש בי"ס אמית דביר, רחוב עלית הנוער 2
27/10/2016
30/10/2016
31/10/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603723 בית שמש בי"ס אמית דביר, רחוב עלית הנוער 2
07/11/2016
08/11/2016
09/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603387 דימונה עמל, שדרות בן גוריון 1
27/10/2016
30/10/2016
31/10/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603665 דימונה עמל, שדרות בן גוריון 1
22/11/2016
23/11/2016
24/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603839 זמר חט"ב זמר (ביר אל סיכה), יישוב זמר
*קורס בערבית
02/11/2016
03/11/2016
06/11/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603843 זמר חט"ב זמר (ביר אל סיכה), יישוב זמר
*קורס בערבית
08/11/2016
09/11/2016
10/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603643 חיבה מרכז חיבה, הרב הרצוג 75 ירושלים (מול הגן הבוטני)
07/11/2016
08/11/2016
09/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603647 חיבה מרכז חיבה, הרב הרצוג 75 ירושלים (מול הגן הבוטני)
14/11/2016
15/11/2016
16/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603657 חיבה מרכז חיבה, הרב הרצוג 75 ירושלים (מול הגן הבוטני)
18/11/2016
25/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603809 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603810 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603813 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
07/11/2016
08/11/2016
09/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603798 טבריה עמל רב תחומי, בר כוכבא
07/11/2016
08/11/2016
09/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603449 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
18/10/2016
19/10/2016
20/10/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603450 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
18/10/2016
19/10/2016
20/10/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603454 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
27/10/2016
30/10/2016
31/10/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603467 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
21/10/2016
28/10/2016
ו'
ו'
08:00-13:00
08:00-13:00

הרשמה
1603845 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603846 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603849 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
06/11/2016
07/11/2016
08/11/2016
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603853 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
10/11/2016
13/11/2016
14/11/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603854 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
10/11/2016
13/11/2016
14/11/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603860 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
15/11/2016
16/11/2016
17/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603863 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
04/11/2016
11/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603864 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
04/11/2016
11/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603865 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
18/11/2016
25/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603868 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
18/11/2016
25/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603432 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
05/10/2016
06/10/2016
09/10/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603758 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603760 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
06/11/2016
09/11/2016
10/11/2016
א'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603762 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
13/11/2016
14/11/2016
16/11/2016
א'
ב'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603763 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
13/11/2016
14/11/2016
16/11/2016
א'
ב'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603766 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
17/11/2016
23/11/2016
24/11/2016
ה'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603774 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
04/11/2016
11/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603776 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
18/11/2016
25/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603779 כרמיאל מכללת סלע, רחוב הנחושת 11, אזה"ת מזרחי
18/11/2016
25/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603741 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
09/11/2016
13/11/2016
14/11/2016
ד'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603742 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
09/11/2016
13/11/2016
14/11/2016
ד'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603746 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
15/11/2016
20/11/2016
21/11/2016
ג'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603782 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
31/10/2016
01/11/2016
02/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603783 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
03/11/2016
06/11/2016
07/11/2016
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603788 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
08/11/2016
09/11/2016
10/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603789 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
14/11/2016
15/11/2016
16/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603790 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
14/11/2016
15/11/2016
16/11/2016
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603796 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
22/11/2016
23/11/2016
24/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603817 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
02/11/2016
03/11/2016
06/11/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603820 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
08/11/2016
09/11/2016
10/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603826 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
04/11/2016
11/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603830 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
18/11/2016
25/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
1603803 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603805 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
01/11/2016
02/11/2016
03/11/2016
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603807 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
09/11/2016
10/11/2016
13/11/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603424 קרית מלאכי עמל, שדרות בן גוריון
05/10/2016
06/10/2016
09/10/2016
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1603556 קרית שמונה דוד רזיאל 8, מתנ"ס ארתור פוקס
26/10/2016
30/10/2016
31/10/2016
ד'
א'
ב'
16:30-20:30
16:30-20:30
16:30-20:30

הרשמה
1603752 קרית שמונה דוד רזיאל 8, מתנ"ס ארתור פוקס
15/11/2016
16/11/2016
17/11/2016
ג'
ד'
ה'
16:30-20:30
16:30-20:30
16:30-20:30

הרשמה
1603755 קרית שמונה דוד רזיאל 8, מתנ"ס ארתור פוקס
04/11/2016
11/11/2016
ו'
ו'
07:30-13:00
07:30-13:00

הרשמה
  מפת האתר תקנון צור קשר  
בניית אתרים Signed by  
1