קורס רענון נהיגה
קורס נהיגה נכונה בסיסי
קורס נהיגה נכונה נוסף
אודות הקורסים
אודות הקורסים
קורס רענון נהיגה
קורס נהיגה נכונה בסיסי
קורס נהיגה נכונה יעודי

הרשמה לקורס רענון נהיגה

קיבלת זימון לקורס? - הרשם עכשיו! מספר המקומות מוגבל.

לתשומת ליבך, אי ביצוע הקורס במועד עלול לגרום להתליית רשיון הנהיגה על פי התקנות.

בהתאם לתקנה 213 לתקנות, קורס רענון נהיגה מיועד לנהגים שבאותה שנה מלאו 5 שנים מיום שקיבלו לראשונה את רישיון הנהיגה, ומטרתו לרענן את הידע של הנהג.

הקורסים מתקיימים במתכונת של שני מפגשי בוקר, בין השעות 8:00-14:00
או שלושה מפגשי ערב, בין השעות 17:00-21:00.
עלות השתתפות בקורס הינה 224 ₪ (באילת 190 ₪ ) כולל מע"מ.

סוג קורס יישוב חודש שעות לימוד
מס' קורס עיר מכללה/בית הספר תאריכים יום שעות הלימוד
1403783 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
19/10/2014
20/10/2014
21/10/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403786 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403787 אום אל פאחם בית הספר המקיף, אום אל פאחם - מול מחלקת הנדסה
*קורס בערבית
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404022 אופקים עמל רב תחומי, רחוב הטייסים 1
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404023 אופקים עמל רב תחומי, רחוב הטייסים 1
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403878 אילת תיכון בגין, רחוב האיצטדיון
26/10/2014
27/10/2014
28/10/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404071 אילת תיכון בגין, רחוב האיצטדיון
02/11/2014
03/11/2014
04/11/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403718 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
26/10/2014
28/10/2014
29/10/2014
א'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404053 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404054 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404057 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
06/11/2014
10/11/2014
11/11/2014
ה'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404058 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
06/11/2014
10/11/2014
11/11/2014
ה'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404061 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
13/11/2014
17/11/2014
18/11/2014
ה'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404062 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404063 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404065 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404066 אשדוד מתנ"ס עוזיאל, רחוב סיני 25
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404015 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404016 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404077 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
02/11/2014
03/11/2014
04/11/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404078 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
02/11/2014
03/11/2014
04/11/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404082 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
11/11/2014
12/11/2014
13/11/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404083 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
11/11/2014
12/11/2014
13/11/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404085 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
17/11/2014
18/11/2014
19/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404086 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
17/11/2014
18/11/2014
19/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404087 אשקלון בי"ס עירוני, רחוב יצחק בן צבי 1
17/11/2014
18/11/2014
19/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403959 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
19/10/2014
20/10/2014
21/10/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403960 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
19/10/2014
20/10/2014
21/10/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403961 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
19/10/2014
20/10/2014
21/10/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403964 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
22/10/2014
23/10/2014
26/10/2014
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403966 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
22/10/2014
23/10/2014
26/10/2014
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403967 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
22/10/2014
23/10/2014
26/10/2014
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403970 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403971 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403972 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403973 באר שבע בי"ס מקיף רב תחומי רמות, רחוב הדעת 87
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404048 באר שבע בוקר באר שבע - המכללה הטכנולוגית להנדסה עמל, מבצע יואב 5
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404050 באר שבע בוקר באר שבע - המכללה הטכנולוגית להנדסה עמל, מבצע יואב 5
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404051 באר שבע בוקר באר שבע - המכללה הטכנולוגית להנדסה עמל, מבצע יואב 5
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1403885 בית שמש בי"ס אמית דביר, רחוב עלית הנוער 2
27/10/2014
28/10/2014
29/10/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403886 בית שמש בי"ס אמית דביר, רחוב עלית הנוער 2
27/10/2014
28/10/2014
29/10/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403702 דימונה עמל, שדרות בן גוריון 1
01/10/2014
02/10/2014
05/10/2014
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403771 זמר חט"ב זמר (ביר אל סיכה), יישוב זמר
*קורס בערבית
22/10/2014
23/10/2014
26/10/2014
ד'
ה'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403775 זמר חט"ב זמר (ביר אל סיכה), יישוב זמר
*קורס בערבית
27/10/2014
28/10/2014
29/10/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403803 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403804 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404100 חיפה עירוני א', רחוב תל אביב 27
20/10/2014
21/10/2014
22/10/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404030 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404031 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404032 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404033 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404035 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404036 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404037 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404038 חיפה בוקר מכללת תלתן העצמאות 65 חיפה
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1403746 טבריה עמל רב תחומי, בר כוכבא
27/10/2014
28/10/2014
29/10/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404154 טבריה עמל רב תחומי, בר כוכבא
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404155 טבריה עמל רב תחומי, בר כוכבא
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404115 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
02/11/2014
03/11/2014
04/11/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404116 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
02/11/2014
03/11/2014
04/11/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404119 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
06/11/2014
09/11/2014
10/11/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404120 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
06/11/2014
09/11/2014
10/11/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404121 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
11/11/2014
12/11/2014
13/11/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404122 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
11/11/2014
12/11/2014
13/11/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404127 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
17/11/2014
18/11/2014
19/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404128 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
17/11/2014
18/11/2014
19/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404134 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404135 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404140 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404141 ירושלים - עטרות תוצרת 12 ביה"ס עמל
*קורס בערבית
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1403926 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403927 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403928 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403931 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403932 ירושלים - קריית יובל בי"ס ליידי דייויס, רחוב זנגביל 25
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403910 ירושלים-בית וגן בית הארחה בית וגן , רחוב הפסגה 8
27/10/2014
29/10/2014
ב'
ד'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1403911 ירושלים-בית וגן בית הארחה בית וגן , רחוב הפסגה 8
27/10/2014
29/10/2014
ב'
ד'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1404040 ירושלים-בית וגן בית הארחה בית וגן , רחוב הפסגה 8
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404041 ירושלים-בית וגן בית הארחה בית וגן , רחוב הפסגה 8
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404042 ירושלים-בית וגן בית הארחה בית וגן , רחוב הפסגה 8
07/11/2014
14/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404045 ירושלים-בית וגן בית הארחה בית וגן , רחוב הפסגה 8
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404046 ירושלים-בית וגן בית הארחה בית וגן , רחוב הפסגה 8
21/11/2014
28/11/2014
ו'
ו'
07:30-13:30
07:30-13:30

הרשמה
1404156 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
28/10/2014
29/10/2014
02/11/2014
ג'
ד'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404157 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
28/10/2014
29/10/2014
02/11/2014
ג'
ד'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404158 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
28/10/2014
29/10/2014
02/11/2014
ג'
ד'
א'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404161 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
03/11/2014
05/11/2014
06/11/2014
ב'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404164 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
09/11/2014
10/11/2014
12/11/2014
א'
ב'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404166 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
13/11/2014
16/11/2014
17/11/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404167 נהריה מח"ט פסגות, רחוב פנחס לבון
13/11/2014
16/11/2014
17/11/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403862 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403865 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404169 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404170 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404171 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
03/11/2014
04/11/2014
05/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404174 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
06/11/2014
09/11/2014
10/11/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404175 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
11/11/2014
12/11/2014
13/11/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404176 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
11/11/2014
12/11/2014
13/11/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404182 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
20/11/2014
23/11/2014
24/11/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404183 נצרת עלית בי"ס קשת, רחוב הסביון 1
20/11/2014
23/11/2014
24/11/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403820 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
27/10/2014
28/10/2014
29/10/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403821 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
27/10/2014
28/10/2014
29/10/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403822 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
27/10/2014
28/10/2014
29/10/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1403831 עפולה העתיד-אל-מיסטיכלל, שדרות מנחם בגין 70
20/10/2014
22/10/2014
ב'
ד'
08:00-14:00
08:00-14:00

הרשמה
1404006 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404007 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
23/10/2014
26/10/2014
27/10/2014
ה'
א'
ב'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404009 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404011 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
28/10/2014
29/10/2014
30/10/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404195 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
10/11/2014
11/11/2014
12/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404196 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
10/11/2014
11/11/2014
12/11/2014
ב'
ג'
ד'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404201 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
16/11/2014
17/11/2014
18/11/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404202 קרית חיים חטיבת ביניים דגן , רחוב בן צבי 6
16/11/2014
17/11/2014
18/11/2014
א'
ב'
ג'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404025 קרית מלאכי עמל, שדרות בן גוריון
04/11/2014
05/11/2014
06/11/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
1404026 קרית מלאכי עמל, שדרות בן גוריון
04/11/2014
05/11/2014
06/11/2014
ג'
ד'
ה'
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00

הרשמה
  מפת האתר תקנון צור קשר  
בניית אתרים Signed by